Mery Spolsky na Stargard Festiwal ‘23

0

Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów – Mery Spolsky rozpoczyna listę wykonawców, którzy wystąpią w sobotę 24 czerwca br. na Stargard Festiwal.

Mery Spolsky od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która –  jak mało kto – potrafi bawić się słowami. Artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, którą pokochały tysiące fanów. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Występuje na najważniejszych polskich scenach i festiwalach.

Popularność zdobyła dzięki albumom „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky” – oba z nominacjami do nagrody muzycznej Fryderyk.

W czerwcu 2021 r. ukazała się jej debiutancka książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, którą artystka następnie przekształciła w muzyczną formę. Nowatorska adaptacja literatury została również doceniona i nominowana do nagrody Fryderyk.

Aktualnie Mery Spolsky pracuje nad trzecim albumem studyjnym.

Bilety na każdy dzień Stargard Festiwal ’23 | 23-25/06/2023 dostępne są w kasie kina (codziennie 11:00-20:30) oraz na https://sck.stargard.pl/kalendarz…/stargard-festiwal-23/.

Na Stargard Festiwal ’23 zaprasza Prezydent Stargardu i Stargardzkie Centrum Kultury.

(r)

Poprzedni artykułTAK dla in vitro. Żeby w przyszłości te wszystkie rodziny mogły cieszyć się potomstwem
Następny artykułCzterej kolejni poszukiwani – zatrzymani


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj