Wielka przeprowadzka Książnicy. Wraca do siebie

0

Ważna wiadomość dla czytelników i sympatyków Książnicy Stargardzkiej. Od 1 czerwca (czwartek) tymczasowa siedziba placówki przy ul. Wojska Polskiego 3 będzie zamknięta z powodu przygotowań do przeniesienia bibliotecznych zbiorów na półki regałów w zmodernizowanych budynkach przy ul. Mieszka I.

Biblioteka będzie wypożyczać książki w tymczasowej siedzibie do 31 maja. Zwroty wypożyczonych książek będą tam przyjmowane tylko do końca czerwca.

W tym czasie bibliotekarze i pracownicy KS przygotują zbiory do sprawnej przeprowadzki. O terminie otwarcia zmodernizowanej placówki będziemy informować na bieżąco. Potrzeba jeszcze nieco czasu na urządzenie się w odnowionej siedzibie, ale nie ma wątpliwości, że wyremontowana Książnica będzie piękna i funkcjonalna. Z obu budynków bez problemu skorzystają osoby z niepełnosprawnościami, a sama biblioteka stanie się miejscem różnorodnych spotkań, twórczych aktywności i wartościowego spędzania wolnego czasu.

Już tego lata skorzystają z nich wszyscy chętni mieszkańcy. Do tego czasu warto zaopatrzyć się w zapas książek albo zwrócić wypożyczone pozycje i przyjść do nowej Książnicy z czystym kontem.

W trakcie przeprowadzki bez zmian działać będą obie filie KS. Oddział na os. Letnim (ul. Pogodna 16/u/1) jest czynny we wtorki i środy od 10:00 do 18:00, w piątki od 10:00 do 17:00, a w każdą drugą sobotę miesiąca od 9:00 do 14:00. Z kolei filia na os. Lotnisko (ul. Tańskiego 6e/9) zaprasza czytelników we wtorek od 10:00 do 18:00, w czwartki i piątki od 10:00 do 17:00, a także w każdą czwartą sobotę miesiąca od 9:00 do 14:00.

(r)

fot. FB Książnica Stargardzka

Poprzedni artykułPomoc dla opiekunów potrzebujących wytchnienia
Następny artykułObwodnica Przecławia i Warzymic w ciągu DK13 na ostatniej prostej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj