Wakacje z MDK. Ruszają zapisy

0

W środę, 7 czerwca br. Młodzieżowy Dom Kultury rozpoczyna zapisy na letnie półkolonie. Można to zrobić na kilka sposobów – osobiście w sekretariacie przy ul. Portowej 3, telefonicznie: 91 834 43 01 albo e-mailowo: [email protected]. Na młodych ludzi czeka aż 8 turnusów wypełnionych atrakcjami. Wszystkie szczegóły są tutaj.

Zajęcia integracyjne, warsztaty plastyczne, wycieczki, basen, pogadanki o bezpieczeństwie i dobry czas spędzony wśród rówieśników – półkolonie MDK to gwarancja świetnej zabawy pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów. Z takiej formy letniego wypoczynku mogą skorzystać dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Pierwszy turnus rozpocznie się 3.07. (poniedziałek). Dzieci w każdym tygodniu będą się bawić w dwóch grupach, maksymalnie 15-osobowych. Ostatnia półkolonia zacznie się 21.08. (poniedziałek).

Po zapisaniu dziecka na wakacyjne zajęcia, trzeba dostarczyć do sekretariatu MDK (ul. Portowa 3) kartę kwalifikacyjną oraz niezbędne załączniki. Jest na to czas do 16.06. (piątek). Szczegółowe informacje o zapisach, wzory dokumentów do pobrania i zasady uczestnictwa w półkoloniach można znaleźć tutaj.

(r)

Poprzedni artykułMiłosz Krysiak z Grand Prix w 43. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki
Następny artykułCzujna seniorka nie dała się oszustom


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj