SCN. We wtorki nie ma nudy – jest zabawa

0

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY to miejsce lubiane przez młodych ludzi. I nawet jeśli doskonale znają już wszystkie eksponaty, biorą aktywny udział w dodatkowych zajęciach. To dla nich Filary przygotowały specjalną wakacyjną ofertę – dla dzieci ciekawych świata i gotowych na dobrą zabawę w gronie rówieśników.

We wszystkie lipcowe i sierpniowe wtorki w SCN będą prowadzone całodzienne zajęcia dla młodych ludzi w wieku od 7 do 12 lat. W programie znalazło się zwiedzanie ekspozycji Filarów, kreatywne warsztaty tematyczne (klocki Lego, laboratorium chemiczne, iluzje optyczne i wydruki 3D), gry planszowe i aktywna zabawa na pobliskim Naukowym Placu Zabaw. W tak intensywne dni przyda się też coś na wzmocnienie – w cenie biletu jest lunch i podwieczorek.

Wtorkowe zajęcia w Filarach rozpoczną się o 8:00 i potrwają do 15:30. To cały dzień zabawy, kreatywnej rozrywki i wiedzy pozyskanej w bardzo przyjemny sposób – a wszystko pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Bilety można kupować online albo na miejscu, w sklepiku SCN. W razie pytań warto wcześniej zadzwonić – tel. 786 905 760.

W Stargardzie oferta Filarów to jedna z wielu propozycji. Jak zawsze ciekawe zajęcia przygotowało Muzeum Archeologiczno-Historyczne – szczegóły tutaj. Po całym tygodniu aktywności w weekendy bawimy się też na Coolturalnych Wakacjach w Teatrze Letnim – tutaj można znaleźć plan na cały lipiec.

(r)

Poprzedni artykułOtwarcie tunelu w Świnoujściu. Na ten dzień czekali mieszkańcy Świnoujścia, regionu i Polski
Następny artykułSBO 2024 – głosowanie trwa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj