Zauważył policjantów i zaczął uciekać – był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki

0

Ponad pół roku spędzi w zakładzie karnym 32-latek poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę zatrzymali po pościgu policjanci ze stargardzkiej prewencji. W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające.

Funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego ze stargardzkiej komendy, podczas patrolu na osiedlu Zachód, zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał znaną im osobę poszukiwaną. Gdy ten dostrzegł zbliżający się do niego radiowóz, zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim pieszo. Mimo wielu okrzyków ,,Stój, policja!” oraz wydanych poleceń, aby się zatrzymał, mężczyzna uciekał dalej kilkaset metrów między blokami.

Jednak bezskutecznie. Został zatrzymany. Weryfikacja personaliów 32-latka w systemach potwierdziła, że figuruje on jako osoba poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie wszystkie jego przewinienia. Podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili przy nim środki odurzające w postaci amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy. Odpowie również za posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułOSiR. Konkurs na najlepsze zdjęcie z rowerem w tle 
Następny artykułTeatr Polski w Szczecinie – po przebudowie i rozbudowie. W sierpniu ruszy nowy sezon artystyczny


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj