Koncert charytatywny i festyn nad Miedwiem. Zbierają na turnus rehabilitacyjny dla chorych na SM

0

Stowarzyszenie Kuźnia Możliwości serdecznie zaprasza na koncert charytatywny połączony z festynem, na rzecz chorych na SM (stwardnienie rozsiane). Wydarzenie odbędzie się 9 września o godz. 15:00 w muszli koncertowej w Morzyczynie.

Na SM niestety nie ma lekarstwa, ale jest szansa na dłuższe życie – jest nią rehabilitacja. Niestety turnusy rehabilitacyjne i codzienna walka o życie nie podlegają refundacji.

– Wiedząc, jak ważne jest życie, i ceniąc każdy dzień, podjęliśmy się – jako Stowarzyszenie Kuźnia Możliwości – pomocy osobom chorym na SM w ich codziennej walce. Postanowiliśmy zorganizować koncert, na którym wystąpią w większości zespoły rockowe, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Dice. Walcząc o lepsze jutro dla tych osób, chcemy także pokazać, że chorzy są wśród nas i możemy im pomóc. Razem możemy więcej. Wspólnie napiszmy „dobrą historię” – mówi prezes stowarzyszenia Mirosław Poniewiera.

Na wydarzenie zostały także zaproszone władze samorządowe.

– Mam nadzieję, że wspólnie pokażemy wartość takich wydarzeń i poniesiemy w świat przesłanie, że warto pomagać i robić coś dobrego – dodał prezes.

Więcej informacji – na plakacie.

(r)

Poprzedni artykułMPK zawiezie do Barzkowic
Następny artykułPunkt paszportowy wraca do Stargardu – po 20 latach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj