Bukartyk & Ajagore w SCK

0

Już 21 października br. o godz. 19:00 na małej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury wystąpi Piotr Bukartyk & Ajagore oraz Nailah Vitha i Mariusz Zarzeczny. To będzie wyjątkowy wieczór!

Niewielu mamy w Polsce wykonawców piosenki autorskiej, którzy przebili się do kultury masowej. Piotr Bukartyk należy do tych nielicznych, którzy potrafią umieścić swoje piosenki na liście przebojów, nie zatracając przy tym statusu artysty niezależnego.

To najprawdopodobniej jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego.

Piotr Bukartyk wespół z supergrupą Ajagore pojawi się w Stargardzie z nowym programem, ale co się za tym kryje, dowiemy się dopiero przy osobistej konfrontacji.

Wykonawca od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. To oczywiste, że uwielbia się chwalić – pisząc o sobie, patrzy sobie na ręce i stwierdza, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i – jak twierdzi żona – mógłby trochę schudnąć. My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, tylko czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!

Bilety – przedsprzedaż: 30,00 zł. Bilet – w dniu koncertu: 40,00 zł.

(r), fot. – źródło: materiały prasowe SCK

Poprzedni artykułAmfiteatr w budowie. Odbyć „pierwszy spacer” wewnątrz budynku  
Następny artykułBłękitni Stargard. Zmarnowane okazje zemściły się


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj