PKP PLK SA. Stargard – zmiany terminów

0

PKP Polskie Linie Kolejowe SA w przesłanym mediom komunikacie informują o aktualizacji terminów związanych z pracami na stacji Stargard. Wiadukt na Wyszyńskiego/Szczecińska będzie czynny dłużej.

Od dnia 13.11.2023 dla wsiadania i wysiadania pasażerów na stacji Stargard czynny będzie wyłącznie peron nr 3 dla wszystkich kierunków, tj. w kierunku: Choszczno, Krzyż i Poznań, w kierunku Szczecin Główny oraz w kierunku Koszalin/Słupsk, Szczecinek, Piła.

– Od dnia 15.11.2023 nieczynny będzie peron nr 1, a tym samym zamknięte będzie przejście dla podróżnych z P&R (od strony ul. Barnima) na peron nr 1 w Stargardzie oraz wyjście z budynku stacyjnego na peron 1. Na peron nr 3 dojście będzie możliwe przejściem tymczasowym w poziomie szyn. Prowadzi ono z jednej strony stacji od Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego, z drugiej strony od terenu w okolicach budynków Sekcji Eksploatacji PLK SA oraz budynku Lokalnego Centrum Sterowania – podkreśla Bartosz Pietrzykowski, rzecznik PLK SA.

Od dnia 20.11.2023 (a nie 15.11. jak pierwotnie informowano) zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem ul. Wyszyńskiego/Szczecińska zarówno dla pojazdów, jaki i dla pieszych.

(r)

fot. Bożena Kuszela/archiwum

Poprzedni artykułJaśniej w SPP
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Na zwycięskim torze


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj