KP Błękitni. Nowe standardy w doskonaleniu gry pierwszego zespołu

0

Błękitni Stargard wprowadzają do użytku zaawansowany sprzęt Catapult, który rewolucjonizuje przygotowanie naszego pierwszego zespołu.

Catapult One to innowacyjne rozwiązanie, które przedefiniowuje podejście do monitorowania wydajności sportowej w piłce nożnej. Poprzez precyzyjne wykorzystanie technologii GPS, ten system nie tylko umożliwia pomiar dystansów, prędkości i kluczowych parametrów, ale również identyfikuje subtelne oznaki przetrenowania, które mogą prowadzić do kontuzji.

Jak to funkcjonuje?

– Każdy z naszych zawodników jest wyposażony w specjalnie przystosowaną kamizelkę, wyposażoną w GPS i czujniki ruchu. Po każdym meczu czy treningu, nasz wyszkolony personel otrzymuje kompleksowy zestaw danych, które są łatwo dostępne na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Informacje o prędkościach, pozycjach na boisku czy wykonywanych ruchach są teraz dostępne natychmiastowo – podkreśla klub.

Co wyróżnia ten program? Pomiar wykonywany jest piętnaście razy na sekundę, co zapewnia sztabowi niezwykle dokładne wyniki.

– W III lidze jesteśmy jedynym z nielicznych klubów, który dysponuje tak zaawansowanym sprzętem i wykorzystuje go do śledzenia wydajności zawodników. Dzięki tej technologii, mamy nadzieję, że nasza gra w nadchodzącej rundzie wiosennej osiągnie jeszcze wyższy poziom – informuje klub.

(r), fot. – źródło: FB KP Błękitni

Poprzedni artykuł„Bez przesady!” Poznański kabaret Czesuaf w Piwnicy TPS
Następny artykułBłękitni Stargard. Grad bramek na koniec


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj