Po kalendarz do UM już we wtorek

0

Przez cały kolejny rok stargardzianom towarzyszyć będzie kalendarz ze zdjęciami autorstwa zdolnych ludzi z naszego miasta. Już w najbliższy wtorek (12.12.) setki egzemplarzy trafią do nowych właścicieli. Wystarczy o 16:30 przyjść do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Kolejki chętnych zwykle są długie, dlatego trzeba pamiętać, że liczba kalendarzy jest ograniczona.

Jedna osoba może otrzymać jeden egzemplarz. Od tej zasady nie ma wyjątków. We wtorek (12.12.) wydawanie rozpocznie się o 16:30 i potrwa do wyczerpania zapasów. Kolejna okazja do odebrania miejskiego kalendarza będzie w następny wtorek (19.12.) również o 16:30 w UM. Warto też obserwować facebookowy profil Stargardu. Tam w rozdaniu będą do zdobycia kolejne sztuki. Kalendarze, jak co roku, pojawią się także w akcjach organizowanych przez lokalne media – informuje magistrat.

W publikacji na 2024 rok znalazło się 13 wyjątkowych zdjęć. Ich autorami są stargardzianie zajmujący się fotografią amatorsko, którzy zwyciężyli w konkursie. Tym razem temat był wyjątkowo szeroki. „Odkryj Stargard” – czyli zarówno nowe spojrzenia na doskonale znane miejsca, jak i pokazanie miasta z nieco innej strony. Jeszcze przed otrzymaniem kalendarza wszystkie zwycięskie ujęcia można zobaczyć tutaj.

(r)

fot. Anna Koba – styczeń 2024

Poprzedni artykułAmfiteatr w budowie. Kształtu nabiera budynek sceny
Następny artykułUciekał policjantom na rowerze, bo miał narkotyki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj