Na zimowe ferie – Akademia Sportowo-Naukowa

0

Latem te zajęcia bardzo spodobały się młodym stargardzianom. Teraz szykuje się kolejna, tym razem zimowa, odsłona wyjątkowych półkolonii. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY i AquaStar zapraszają do udziału w najnowszej edycji Akademii Sportowo-Naukowej. Już można się zapisywać na oba turnusy.

To coś więcej niż typowa półkolonia. Uczestnicy akademii łączą kreatywną zabawę, zdobywanie nowej wiedzy i aktywność fizyczną. W planach zimowej edycji znalazły się m.in. zajęcia sportowe ze Spójnią i Błękitnymi, wizyta na lodowisku, specjalne warsztaty naukowe w FILARACH i seans w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury. Każdy turnus zakończy uroczysta gala.

W zajęciach akademii mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Do wyboru są dwa terminy – 15-19.01. albo 22-26.01. Koszt udziału w każdym turnusie to 699 zł. Zapisy są prowadzone telefonicznie – 512 281 857 lub 786 905 760 albo online – wystarczy kliknąć tutaj. Można też osobiście przyjść do recepcji AquaStar (ul. Szczecińska 35).

FILARY szykują także ofertę dla tych, którzy wolą krótsze formy zimowego wypoczynku. Feryjne Wtorki w SCN to doskonale znana propozycja, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem. Tym razem młodzi ludzie m.in. pobawią się drukiem 3D, wezmą udział w warsztatach LEGO, a nawet wybiją własne monety. Bilety są już dostępne – online albo w kasie SCN. O szczegóły tych zajęć można dopytać telefonicznie – 786 905 760 albo poczytać więcej tutaj.

(r)

Poprzedni artykuł„Spotkania w przyrynkowej kamienicy”. Czytanie z kamieni
Następny artykułChełmońskiego gotowa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj