Będzie integracja przy ognisku na Tańskiego

0

Ta informacja z pewnością ucieszy mieszkańców całego osiedla Lotnisko. Na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. T. Tańskiego stanie drewniana wiata z miejscem do bezpiecznego rozpalenia ogniska. W środku, pod dachem, będą też ławki i stoły. Z nowego miejsca do wypoczynku stargardzianie skorzystają już wiosną przyszłego roku.

W ramach inwestycji na terenie przy ul. T. Tańskiego stanie drewniana konstrukcja z dachem. Pod nim znajdą się dwa stoły z ławkami. Dodatkowo będzie tam utwardzona nawierzchnia. Pojawi się też miejsce do bezpiecznego rozpalenia ogniska. Całość uzupełnią kosze na śmieci, dzięki którym użytkownicy będą mogli zadbać o porządek po skończonej zabawie. Wartość inwestycji to ponad 150 tys. zł. Powinna być gotowa w maju przyszłego roku.

O stworzenie takiego miejsca zabiegali sami mieszkańcy os. Lotnisko. Na terenie przy ul. T. Tańskiego mają już do dyspozycji dwa boiska, urządzenia do ćwiczeń i plac zabaw. Wiele osób chętnie spędza tam wolny czas. Brakowało jednak miejsca do spotkań w nieco większym gronie. Zadaszona wiata ma dać mieszkańcom komfort wypoczynku na świeżym powietrzu – niezależnie od pogody.

(r)

fot. pexels.com/mapa: geoportal.gov

Poprzedni artykułSzczepienia czekają
Następny artykułCzyńmy pokój


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj