Nowości w MDK. Będzie więcej pracowni

0

Ciekawe propozycje w Młodzieżowym Domu Kultury. Niedługo ruszą dwie nowe pracownie – telewizyjna i szermierki historycznej. Z zajęć mogą skorzystać dzieci, młodzież, a także dorośli. Jest coś dla miłośników historii i dla tych, którzy lepiej się czują w nowoczesnych technologiach.

Już w marcu rozpoczną się wyjątkowe warsztaty z szermierki. Ich uczestnicy poznają tajniki szabli polskiej i nauczą się władać tą kultową bronią. Organizatorzy zapewniają podstawowy sprzęt, dlatego wystarczy strój sportowy, trochę odwagi, mnóstwo ciekawości i można zaczynać przygodę z żywą historią. Do tej pracowni mogą zapisać się stargardzianie w wieku powyżej 13 lat. Górnej granicy nie ma, dlatego to świetna okazja do spędzenia wolnego czasu dla każdego, kto interesuje się taką tematyką. Rekrutacja potrwa do końca lutego, ale warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia trzeba przesłać e-mailem na adres: [email protected] lub zadzwonić pod nr tel. 721 617 731.

Druga opcja na pewno zainteresuje tych, którzy marzą o pracy przed lub za kamerą. Pracownia telewizyjna to szansa na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń. MDK czeka na chętnych redaktorów, operatorów, dźwiękowców i realizatorów. Do końca lutego potrwa rekrutacja, w marcu zaplanowano szybki kurs fotograficzny i obsługi kamery, a w kwietniu realizację pierwszych materiałów. Do pracowni może zapisać się każdy, niezależnie od wieku. Liczą się dobre pomysły i chęć nauki czegoś nowego. Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected] i w wiadomości napisać, czym moglibyśmy się zająć w nowej pracowni.

(r)

Poprzedni artykułPościg i areszt za napaść na policjantów przez poszukiwanego z 5-krotnym zakazem kierowania pojazdami
Następny artykułKluczewo. Mur przy parku odzyskuje blask


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj