Jest praca w MOPS dla psychologów

0

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ma pracę dla dwóch psychologów. Obie oferty są na pełny etat. Swoje CV można dostarczyć osobiście do MOPS (ul. Warszawska 9a) albo przesłać pocztą – tradycyjną lub elektroniczną. Jest na to czas do 30.04. (wtorek).

Wszystkie szczegóły naboru są tutaj. MOPS szuka psychologów, którzy udzielą porad, poprowadzą terapię, będą diagnozować i interweniować w sytuacjach kryzysowych. W ramach swoich obowiązków zajmą się m.in. problemem przemocy w rodzinie i trudnościami związanymi z wychowywaniem dzieci. Większość pracy wykonywać będą w szkołach na terenie Stargardu.

Kandydaci zgłaszający się do naboru powinni posiadać wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia oraz uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i rodzinnej. Mile widziane jest również doświadczenie zawodowe. Dokumenty (CV, list motywacyjny i potwierdzenie wykształcenia/doświadczenia zawodowego) należy dostarczyć do MOPS – osobiście, pocztą tradycyjną albo e-mailem na adres: [email protected]

(m)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułRafał Zając – prezydentem. Mocno odmienione rady – miejska i powiatowa
Następny artykułBłękitni Stargard. Outsider rozbity


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj