SARL ma miejsce na coworking

0

O taką przestrzeń zabiegali mieszkańcy, a Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego odpowiedziała na ich oczekiwania. W biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35 jest miejsce do coworkingu. To stanowiska, z których najczęściej korzystają tzw. freelancerzy, czyli osoby pracujące bez etatu, na własny rachunek, zwykle realizujący zadania na zlecenie.

Stanowiska do coworkingu w wieżowcu SARL można wynająć w atrakcyjnej cenie. To dobra opcja dla tych, którzy nie potrzebują na wyłączność całego biura lub dopiero zaczynają własny biznes. Na miejscu mają do dyspozycji szybki internet i spokojną przestrzeń do działania. Jeśli zainteresowanie będzie duże, SARL jest gotowa do stworzenia kolejnych stanowisk dla stargardzian.

W sprawie wynajmu miejsca do coworkingu najlepiej zadzwonić – tel. 605 181 506, 91 834 90 88 albo skontaktować się e-mailowo – [email protected], [email protected].

Biurowiec SARL to dobre miejsce dla biznesu. Budynek znajduje się w centrum miasta. Do dyspozycji są dwie windy, sala konferencyjna i parking. W biurowcu działają firmy z różnych branż – m.in. biura rachunkowe, szkoły językowe i kancelarie prawnicze. To miejsce z historią – w przeszłości budynek należał do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego, a obecnie jest całkowicie dostosowany do pracy biurowej.

(m)

fot. SARL

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Demolka przy Ceglanej
Następny artykułMiał zaparowane szyby w aucie. Zainteresowali się nim policjanci – nie był trzeźwy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj