Wirtualny spacer po ZCP

0

Zintegrowane Centrum Przesiadkowe każdego dnia obsługuje setki pasażerów. Użytkownicy komunikacji miejskiej korzystają z autobusów i busów, kupują bilety, a także czekają na kursy w komfortowych warunkach. Teraz można też odwiedzić ZCP bez wychodzenia z domu. Google Maps udostępniło wirtualny spacer po obiekcie.

Jak informuje magistrat, aby obejrzeć Zintegrowane Centrum Przesiadkowe, wystarczy kliknąć tutaj. Po wejściu w link od razu znajdujemy się w poczekalni na parterze ZCP. Możemy poruszać się po obiekcie i okolicy, wybierając spośród kilkunastu ujęć po lewej stronie lub po prostu kliknąć różne miejsca na bieżącej fotografii.

Na zdjęciach znalazł m.in. się obraz, który zawisł w poczekalni w ramach poszerzania Stargardzkiej Strefy Sztuki. Spostrzegawczy mogą też sprawdzić, jakie tytuły znajdują się na półce bookcrossingowego projektu „Książka w podróży”.

W ramach wirtualnego spaceru dostępne są oba poziomy budynku ZCP, jak również perony i najbliższe otoczenie.

Udostępnione zdjęcia można oglądać w trybie widoku 360˚. Wystarczy przesunąć obraz kursorem lub – w przypadku urządzeń dotykowych – palcem. Taki wirtualny spacer jest szczególnie przydatny osobom, które jeszcze nie korzystały z Centrum. Dzięki szczegółowym ujęciom łatwiej będzie odnaleźć się tam podczas osobistej wizyty.

(r)

print screen: Google Maps

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Uzupełniają luki
Następny artykułNie ma to, jak sobie poskakać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj