Hydroline – nowa fabryka w Stargardzie

0

W stargardzkim Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii powstała już druga fabryka należąca do fińskiego przedsiębiorstwa Hydroline, które zajmuje się produkcją siłowników hydraulicznych. Już wkrótce rozpocznie tam pracę ponad 100 osób.

Firma zdecydowała się na rozbudowę ze względu na nieustanny rozwój i rosnącą liczbę zamówień. Nowa fabryka jest trzykrotnie większa od poprzedniej. To robiąca wrażenie inwestycja o powierzchni 13 tys. m kw., gdzie aż 12 tys. m kw. zajmuje strefa przemysłowa (z możliwością rozbudowy w przyszłości), a 1 tys. m kw. – socjalno-biurowa.

Fabryka Hydroline powstała w imponującym czasie 7 miesięcy, a jej ukończenie było wpisane w ściśle zaplanowany harmonogram dotychczasowego zakładu produkcyjnego – tak, by relokacja nie zburzyła ciągłości pracy linii produkcyjnych. Dzięki bliskiemu położeniu od dotychczasowej fabryki, firma zachowała wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, a także współpracę z poddostawcami.

Z uwagi na rozwój Hydroline, trwa rekrutacja osób, które zasilą nową fabrykę. Aktualnie firma poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: magazyniera, operatora produkcji i kontrolera jakości.

– Ludzie są naszym największym dobrem, bez ludzi niemożliwe jest funkcjonowanie przedsiębiorstwa – mówi Ewelina Śliwińska, koordynator HR. – Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz wspaniałą atmosferę w pracy.

Hydroline niezmiennie od 1960 r. należy do rodziny Laakkonen, dlatego w szczególny sposób ceni oraz propaguje rodzinne wartości. Z tego też powodu hasłem przewodnim kampanii rekrutacyjnej jest: “Dołącz do rodziny Hydroline!”.

(r)

Poprzedni artykułStargardzki pomnik historii w albumie z okazji 100-lecia odzyskania  niepodległości
Następny artykułMapa śmiertelnych wypadków drogowych. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj