Który produkt lokalny zasłuży na markę?

0

Drugi raz firmy działające w naszym mieście powalczą o markę Stargardzki Produkt Lokalny. Kandydatury można zgłaszać od 18.11. do 9.12. (włącznie). Konkurs jest skierowany do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które swoją siedzibę mają na terenie Stargardu.

Lody z Kawiarenki Baks i układarka pobocza firmy Madrog to ubiegłoroczni zwycięzcy w kategorii firm działających ponad 2 lata. Debiutantem roku w pierwszej edycji konkursu został Browar Stargard i produkowane przez niego piwa rzemieślnicze. Teraz czas na kolejne produkty.

Marka „Stargardzki Produkt Lokalny” sprzyja przedsiębiorczości w naszym mieście i ma na celu pokazywanie osiągnięć lokalnych firm przez spójny system promocji ich produktów i usług.

Termin zgłaszania kandydatur upływa 9.12. Do tego czasu trzeba wypełnić i dostarczyć (pocztą, mailowo lub osobiście) do Urzędu Miejskiego wypełniony formularz. (do pobrania poniżej).

Szanse na zdobycie prawa do marki są w dwóch kategoriach:

– przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie od co najmniej 24 miesięcy,

– przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie do 24 miesięcy (Debiut Roku).

Zgłoszenia będą oceniać m.in. specjaliści w dziedzinie gospodarki, ekonomii, zarządzania i przedstawiciele lokalnych mediów. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali zaplanowanej na 17.01.2020 r.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułSpotkanie z Wojciechem Mannem – odwołane
Następny artykułWędrujący gryf osiadł w Parku Piastowskim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj