Tomasz Romanowski. Wypunktował kolejnego rywala i jest w finale

0

W szóstym odcinku reality show „Tylko Jeden” stargardzki zawodnik Berserkers Team Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka i zapewnił sobie udział w wielkim finale.

Uczestnicy nowego reality show „Tylko Jeden” są na finiszu programu. Po piątkowych pojedynkach na arenie zmagań pozostało już tylko dwóch pretendentów do zdobycia kontraktu z federacją KSW wartego 200 tysięcy złotych.

Zanim to nastąpiło, wśród czterech półfinalistów znalazł się stargardzianin Tomasz Romanowski. Już raz walczył w tym programie – było to w drugim odcinku, kiedy jednogłośnie na punkty pokonał Mariusza Radziszewskiego.

W półfinale Tomasz Romanowski zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem. I tym razem pojedynek w wykonaniu stargardzkiego zawodnika minął pod znakiem stójki.

Początkowo aktywniejszy był Marcin Krakowiak, ale Tomasz Romanowski był skupiony, odpierał ataki i co chwilę odpowiadał silnymi ciosami. Te dopiero z czasem zaczęły trafiać w twarz rywala. Z każdą kolejną minutą przewaga stargardzianina rosła i ostatecznie po trzech 4-minutowych rundach to on wzniósł rękę w geście zwycięstwa.

Przeciwnikiem Tomasza Romanowskiego w walce finałowej miał być Adrian Bartosiński, który znokautował Piotra Walawskiego. Miał, ponieważ pojawiły się informacje, że zawodnik łódzkiego Octopusa ma złamaną rękę i jego występ jest wątpliwy.

Finał miał się odbyć podczas gali KSW, ale odbędzie się on w innych warunkach.

O szczegółach poinformujemy.

oprac. mk, źródło, fot. Julia Badowska

Poprzedni artykułTarcza antykryzysowa. Najczęstsze błędy przy wypełnianiu wniosków
Następny artykułKup bilet do kina – na później


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj