Kup bilet do kina – na później

0

Już ponad półtora miesiąca nie działa – z powodu epidemii koronawirusa – kino w Stargardzkim Centrum Kultury. Jest sposób, aby je wesprzeć. Ruszyła akcja #wspieramykinapolskie, w ramach której kinomani kupują bilety do wykorzystania później.

E-bilety są do kupienia tutaj. To bardzo proste. Wystarczy wskazać na mapie województwo, a następnie wybrać z listy konkretne kino. Bilet na seans 2D do kina SCK kosztuje 18 zł. Można kupić ich dowolną liczbę – do wykorzystania po ponownym otwarciu placówki. Po uregulowaniu płatności zamawiający otrzymuje na swój e-mail kod, który zostanie później wymieniony na bilet. Do akcji przyłączyło się już kilkadziesiąt kin z całej Polski. Warto teraz wesprzeć kino SCK, żeby po powrocie do normalności również mogło kontynuować działalność.

Stargardzkie kino cieszy się popularnością wśród mieszkańców. Oprócz bieżącego repertuaru, stargardzianie chętnie korzystają również z akcji specjalnych. Najmłodsi miłośnicy filmu raz w miesiącu spotykają się na seansie Stargardzkich Dzieciaków Kinomaniaków. Ostatnie środy miesiąca to okazja do spotkania w kobiecym gronie w ramach cyklu „Ali-Babki, czyli alibi na wieczorne wyjście do kina w tygodniu dla każdej fajnej babki”. Panie same dobierają repertuar, a na uczestniczki seansu czekają także konkursy z nagrodami. Miłośnicy kina na wysokim poziomie mają swoje Czwartkowe Spotkania Klubu Filmowego, a dla najbardziej wymagających organizowane są pokazy w ramach Kina Studyjnego.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

grafika – FB/#wspieramykinapolskie

Poprzedni artykułTomasz Romanowski. Wypunktował kolejnego rywala i jest w finale
Następny artykułDofinansowanie na dalszy ciąg Metalowej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj