Szykują się kolejne miejsca postojowe i przebudowa chodnika na osiedlach

0

Stargardzkie osiedla wciąż się zmieniają, aby dostosować się do potrzeb mieszkańców. Właśnie dlatego trwają prace nad dokumentacją kosztorysową kolejnych inwestycji na os. Chopina i os. Pyrzyckim. Niedługo na ich temat wypowiedzą się mieszkańcy.

Z powodu epidemii koronawirusa nie odbędzie się tradycyjne spotkanie konsultacyjne w urzędzie miejskim. Stargardzianie mogą jednak zgłaszać swoje uwagi mailowo.

Na os. Chopina planowana jest przebudowa chodnika wraz z budową miejsc parkingowych – przy ul. F. Chopina, na odcinku od ul. L. Różyckiego do ul. Z. Noskowskiego. Nowe miejsca parkingowe pojawią się także na os. Pyrzyckim – w pasie drogowym ul. Armii Krajowej (fot.).

W załącznikach poniżej znajdują się szczegółowe plany obu projektów. Pytania, pomysły i sugestie można przesyłać do piątku 22 maja na adres: a.sewerynek@um.stargard.pl.

Rozmowa z projektantem na wczesnym etapie inwestycji to dobry moment na przedstawienie swojej opinii. Dzięki współpracy z mieszkańcami możliwe jest też wprowadzenie zmian w projektach, by jeszcze lepiej spełniały oczekiwania użytkowników.

Załączniki tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/rozmawiamy-o-inwestycjach

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. KM

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

SKOMENTUJ TEKST

Wprowadź swój komentarz!
Wpisz imię