ArtFestiwal 2020. Będą zarażać kulturą – start w południe 23 maja

0

Przed nami kolejna – zupełnie inna niż wszystkie – odsłona ArtFestiwalu. Już w ten weekend po raz czwarty artyści z naszego miasta pokażą swoją twórczość szerokiemu gronu odbiorców. Tym razem za pośrednictwem internetu. Wirtualny festiwal rozpocznie się tutaj w sobotę 23 maja o godz. 12:00.

To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny Stargardu.

Na stronie internetowej Stargardzkiego Centrum Kultury będzie można znaleźć ponad 70 twórców, którzy zostaną podzieleni na kilka tematycznych kategorii – m.in. fotografia, malarstwo, rzeźba, ale także muzyka i teatr. Artyści przygotowali różne formy prezentacji. Internauci zobaczą zarówno zdjęcia, jak i filmy oraz prace multimedialne. W łatwy sposób – tym razem bez konieczności przemieszczania się po całym mieście – wirtualnie przejdą od jednego twórcy do kolejnego. Wszystkie propozycje będą dostępne przez cały weekend. Aby wziąć udział w tegorocznym ArtFestiwalu, wystarczy wejść na stronę www.sck.stargard.pl/artfestiwal#gth.

Dotąd każda edycja tej imprezy cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców. Bliskość sztuki, która wypełniała stargardzkie parki, ulice, pracownie i inne wnętrza, tworzyła wyjątkową atmosferę w całym mieście. Oby choć w części udało się ją stworzyć także w wirtualnym świecie.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPracował w wykopie, osunęła się na niego ziemia
Następny artykułSzykują się kolejne miejsca postojowe i przebudowa chodnika na osiedlach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj