Jest umowa na wykonanie boiska przy Ceglanej 11

0

19 stycznia w siedzibie OSiR Stargard doszło do sfinalizowania umowy na modernizację boiska piłkarskiego przy ul. Ceglanej 11. Obiekt znajdujący się przy siedzibie Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych, tak jak oba miejskie stadiony, będzie zarządzany przez OSiR.

Umowa zakłada: przeprowadzenie robót ziemnych, wykonanie systemu nawadniania oraz montaż – sterowanej automatycznie – instalacji zraszania płyty boiska, a przede wszystkim samą modernizację nawierzchni boiska. Przedmiotem zamówienia jest także wykonanie piłkochwytów, ogrodzenia panelowego wraz z bramą wjazdową i dwiema furtkami, zakup i montaż dwóch pełnowymiarowych bramek piłkarskich z siatką, a także rekultywacja trawników.

Dodatkowo wykonawca zobowiązany będzie do pielęgnacji nawierzchni boiska przez rok, od dnia odbioru, w skład której wchodzić będzie aeracja, skaryfikacja, piaskowanie z zaczesaniem, dosiew trawy oraz nawożenie.

Modernizację boiska przeprowadzi firma P.W. GaRden Robert Gawel z Wronek. Termin zakończenia robót określono na 19 maja.

(r), fot. – źródło: OSiR Stargard

Poprzedni artykułAndersa i Sikorskiego – częściowy remont
Następny artykułHybrydy na kolejowych szlakach Pomorza Zachodniego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj