Kolejne zmiany na węźle Kijewo. Nowy zjazd na Szczecin

0

Jutro (30.09.), w godzinach popołudniowych, wykonawca prac na węźle Kijewo wprowadzi kolejną zmianę w tymczasowej organizacji ruchu. Obecnie trwają roboty związane z przebudową lewej jezdni autostrady A6 w kierunku Kołbaskowa oraz prowadzone są prace na wiadukcie nad autostradą.

Do tej pory zjazd na Szczecin pozostawał bez zmian, czyli z jezdni lewej  autostrady A6. Teraz kierowcy jadący od Świnoujścia do Szczecina będą musieli przejechać przez przewiązkę na prawą jezdnię A6 (kierunek na Gdańsk), a następnie przez kolejną przewiązkę wjadą na łącznicę relacji Świnoujście – Szczecin.

Od strony Kołbaskowa ruch w kierunku na Gdańsk pozostaje bez zmian i będzie się odbywać po prawej jezdni autostrady, z ograniczeniem do jednego pasa ruchu. Ruch w kierunku przejścia granicznego w Kołbaskowie (relacja Gdańsk – Kołbaskowo) został na początku września przeniesiony na prawą jezdnię autostrady. Od mostu na rzece Płonia do wiaduktu nad autostradą ruch na prawej jezdni jest dwukierunkowy.

O kolejnych zmianach – w organizacji ruchu drogowego na węźle Kijewo – GDDKiA O/Szczecin będzie informować na bieżąco. Kierowcy proszeni są o wzmożoną czujność na drodze oraz o zwracanie uwagi na oznakowanie drogowe.

(r)

Poprzedni artykułRusza akcja #sadziMY. Na chętnych czeka milion drzewek
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Miła niespodzianka w stolicy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj