Nowa linia MPK na czas zamknięcia przejazdu kolejowego w Grzędzicach

0

MPK Stargard informuje, że w związku z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu, polegającej na całodobowym zamknięciu przejazdu kolejowego w miejscowości Grzędzice, od dnia 16 maja 2022 r. do czasu zakończenia inwestycji zostanie uruchomiona linia komunikacyjna nr 39 na trasie od Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego do miejscowości Grzędzice przez ul. Podleśną i ul. Długą.

Trasa linii nr 39 przebiegać będzie ulicami:

Od ZCP przez: – Wyszyńskiego – W. Polskiego – Konopnickiej – Piłsudskiego – pętla Kossaka – Podleśną – w GRZĘDZICACH ulicami: Długą, Jeziorną, Gryfa, Lipową, Brzozową do przystanku „Grzędzice  Gryfa – Szkoła”.

Powrót: ulicami w GRZĘDZICACH od przystanku „Grzędzice  Gryfa – Szkoła” – Gryfa, Jeziorną – Długą – i dalej ul.: Podleśną – pętla Kossaka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego– do ZCP.

Autobus linii nr 39 zatrzymywać się będzie na nowych przystankach autobusowych zlokalizowanych w Grzędzicach przy ulicy Długiej.

Jednocześnie od poniedziałku do piątku skróceniu ulegnie trasa linii komunikacyjnej nr 33, która przebiegać będzie od Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego do Sułkowa i z powrotem. W celu skomunikowania z linią nr 39 zostaną wprowadzone korekty rozkładu jazdy linii nr 33.

Rozkład jazdy linii nr 33 i nr 39 dostępny na stronie www.mpkstargard.pl.

Informacja: dyspozytor MPK Sp. z o. o. – 91 573-13-82; kasy biletowe: 91 577-24-49, 91 573-24-46, 91 576-21-22.

(r)

Poprzedni artykułPrzejazd kolejowy w Grzędzicach znów będzie nieprzejezdny
Następny artykułNarodowy Dzień Zwycięstwa. „Niech nigdy nie powróci tragizm wojny”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj