ArtFestiwal 2022 tuż, tuż. Przygotuj się

0

Dziesiątki propozycji, setki twórców, koncerty, spektakle, wystawy i inne pokazy – majowe święto sztuki w Stargardzie wraca z pełnym rozmachem. Znów będziemy zaskakiwani tym, co przygotowano nam na ulicach, w parkach, zabytkach, szkołach i innych – czasem bardzo zaskakujących – miejscach.

ArtFestiwal, który potrwa przez cały weekend (21-22.05.), na stałe wpisał się w kulturalny kalendarz naszego miasta. Coraz częściej uczestniczą w nim również goście z okolicznych miejscowości. Nic dziwnego – to wyjątkowe wydarzenie, cieszące się niesłabnącą popularnością. Przez cały weekend w dziesiątkach miejsc w całym Stargardzie będzie można spotkać autorów i wykonawców dzieł różnorakich. Pokażą swoje dokonania, zaśpiewają, zagrają i zachęcą do stworzenia czegoś samodzielnie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W tym roku czeka na nas aż 89 propozycji. Ich opisy, miejsca i wszystkie terminy można znaleźć tutaj oraz w majowym wydaniu „Stargardzkiego Informatora Samorządowego”.

Z okazji ArtFestiwalu, na terenie zielonym przy ul. Portowej 3, Młodzieżowy Dom Kultury szykuje specjalną strefę dla dzieci. Najmłodsi stargardzianie zaprezentują tam swoje talenty.

(r)

Poprzedni artykułBernadeta Wdzięczna „Sploty pamięci” – promocja albumu
Następny artykułBezpłatne wykłady pn. „Słyszę i widzę”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj