AquaStar. Zamieszanie wokół zajęć jogi dla seniorów. – Ma ich nie być – pisze czytelniczka. – Zajęcia są – zapewnia OSiR

0

Napisała do nas uczestniczka zajęć jogi w AquaStar. Dowiedziała się, że ich nie będzie. – To dyskryminacja seniorów przez spółkę komunalną – ocenia tę decyzję internautka.

Poniżej mail w tej sprawie:

„Dzień dobry, piszę do Państwa wyłącznie w swoim imieniu. Od lipca uczestniczę w zajęciach jogi w ośrodku AquaStar. Dzisiaj dowiedziałam się, że od poniedziałku zostaje zabrany panel jogi dla seniora. Jestem tym faktem zbulwersowana.

Dyrekcja przebywa na urlopach, pani dyrektor i pan prezes jednocześnie są niedostępni. Zastępuje ich dyrektor techniczny, który nie ma wpływu na grafik.

Na zajęciach z jogi dla seniora jest zawsze dużo osób. Są to osoby w starszym wieku, bądź takie jak ja – w trakcie rekonwalescencji po przebytej chorobie układu kostnego. Jak można tak postępować z klientami oraz z osobami starszymi. To jest granda”.

– Chciałabym uspokoić i jednocześnie zapewnić, że nasza spółka priorytetowo traktuje grupę seniorów, o czym świadczy fakt, iż tworzony przez nas grafik zajęć uwzględnia zarówno możliwości czasowe, jak i fizyczne (poziom intensywności) tej grupy docelowej – mówi Joanna Rumińska, dyrektorka ds. rozwoju i sprzedaży OSiR Stargard sp. z o.o. – Dodatkowo nasza kadra instruktorska podczas prowadzonych zajęć w indywidualny sposób podchodzi do potrzeb naszych seniorów, biorąc pod uwagę różnego rodzaju schorzenia.

Joanna Rumińska prezentuje ofertę dla tej grupy docelowej, w której jest propozycja łącznie 9 h/tygodniowo zajęć:

przed południem: 8:00 – poniedziałki, środy, piątki – AquaSenior – 3 h i 9:00 – poniedziałki, środy, piątki – Yoga Zdrowy Kręgosłup z elementami oddechu oraz Poranna Yoga – 3 h;

po południu: 17:00 – wtorki i czwartki – Yoga Hormonalna – 2 h i 18:00 – czwartki – Yoga Zdrowy Kręgosłup – 1 h.

Ustalając grafik zajęć, OSiR kieruje się m.in.: potrzebami danej grupy docelowej; różnorodnością oferowanych zajęć, tj. łączenie strefy wodnej z fitness, mając na uwadze możliwości i stan zdrowia seniorów; sezonowością obiektu, tj. obłożeniem w poszczególnych miesiącach funkcjonowania, a w szczególności w okresie wakacyjnym.

Kierując się powyższymi czynnikami, Spółka podjęła decyzję o zdjęciu 2 h zajęć yogi, tj. z 8 h na 6 h/tygodniowo, jednocześnie pozostawiając 3 h zajęć w wodzie (AquaSenior), co daje łącznie 9 h tygodniowo zajęć adresowanych do seniorów.

– Jednocześnie nadmieniam, że 18 lipca odbyłam rozmowę z niezadowoloną klientką, podczas której na spokojnie wyjaśniłam całą opisaną wyżej sytuację. Klientka przyjęła to uzasadnienie ze spokojem i zrozumieniem. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniłam, że w momencie zwiększenia obłożenia obiektu uruchomimy dodatkowy program dla seniorów – mówi dyrektorka ds. rozwoju i sprzedaży Joanna Rumińska.

Bożena Kuszela

fot. mak

Poprzedni artykułMiasto zdobyło kolejne miliony
Następny artykułZachodniopomorskie smaki podczas Jarmarku Jakubowego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj