Porysował auta ostrym narzędziem. Został zatrzymany

0

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zatrzymali stargardzianina, który uszkodził pięć zaparkowanych samochodów na ulicach Stargardu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Dyżurny stargardzkiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który idąc ulicą Kołłątaja, porysował ostrym narzędziem zaparkowane tam pojazdy. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenia w pojazdach, jednak na miejscu nikogo nie zastali.

Mundurowi szybko ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania. Na ulicy Spokojnej w Stargardzie policyjny patrol zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak wynika z zebranych materiałów, zatrzymany uszkodził aż 5 samochodów zaparkowanych na ulicy Kołłątaja oraz Kraszewskiego w Stargardzie. Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili właścicieli pojazdów, którzy oszacowali zniszczenia na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo odpowie przez sądem. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

mł. asp. Justyna Siwarska

Poprzedni artykułTańszy prąd dla dużych rodzin
Następny artykułPowiat przygotowuje się do zimy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj