Mikołaje w trasie z dobrą energią

0

Najpierw był wyjątkowy przemarsz w Stargardzie, a później w parku Chrobrego wspólne śpiewy, konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek i radosna atmosfera. Młodzież z Ochotniczego Hufca Pracy wraz z przedszkolakami i uczniami ze Szkoły Podstawowej w Grzędzicach świętowali mikołajki.

– To była piękna parada. Jeśli wierzymy w Świętego Mikołaja, to wierzymy, że każdy z nas może dać prezent drugiemu człowiekowi. Miłość, przyjaźń, zaangażowanie – to wszystko jest dużo cenniejsze od rzeczy, które kupujemy w sklepie. Obdarowujmy się serdecznościami nie tylko w okresie przedświątecznym, ale też na co dzień – w domach, w szkołach i w pracy – mówił prezydent Rafał Zając.

Czerwono-biały mikołajkowy pochód, który ruszył ze Skweru JP II, przyciągał uwagę przechodniów. Wszystkim udzielił się wyjątkowy nastrój, a dobra energia towarzyszyła uczestnikom aż do Teatru Letniego, gdzie po krótkiej tanecznej rozgrzewce rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Swoje umiejętności zaprezentowali młodzi ludzie z kółka muzycznego OHP, którym towarzyszyli zaproszeni goście – m.in. przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu. Był też słodki poczęstunek – ciastka wykonane własnoręcznie przez młodzież z OHP.

(r)

fot.: UM w Stargardzie, Starostwo Powiatowe

Poprzedni artykułPowstaje budynek oddziałów zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Prace są mocno zaawansowane
Następny artykułDziewczyny na medal mistrzostw Europy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj