Zespół Kult na Stargard Festiwal ’23

0

Przed nami 2. edycja Stargard Festiwal. Odbędzie się podczas tegorocznych Dni Miasta – od 23 do 25 czerwca 2023 roku. To będzie kolejny gwiazdorski festiwal w Stargardzie! 

Kto wystąpi na stargardzkiej scenie? Już wiemy, że zespół Kult. Niebawem poznamy kolejne gwiazdy. W sumie ma być 8 niezapomnianych koncertów.

Zespół Kult powstał w 1982 roku. Zagrał ponad 3000 koncertów. Kult to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Nagrał już 17 płyt długogrających. Występował 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościł na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

Koncerty Kultu to ponad 2-godzinne spektakle.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa, jak i solowa, charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym, ale i komercyjnym.

Niedługo nastąpi kolejna odsłona weekendowego koncertu w Stargardzie.

Bilety na każdy dzień koncertowy do nabycia już od poniedziałku, od godz. 11:00 w kasie kina SCK oraz online na www.sck.stargard.pl.

Na Stargard Festiwal ’23 zaprasza Prezydent Stargardu i Stargardzkie Centrum Kultury.

(r), fot. – materiały prasowe SCK

Poprzedni artykułStargardzianka kierowała bez uprawnień, mając 1,5 promila alkoholu. Jazdę zakończyła w policyjnej celi
Następny artykułJerzy Wąsiewicz. Obrazy podarowane | Aukcja na rzecz WOŚP


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj