WOŚP – gramy razem

0

Już po raz 31. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Polsce i na całym świecie. Stargard również przyłącza się do świętowania. W niedzielę, 29 stycznia na ulicach jak zawsze pojawią się wolontariusze z kolorowymi puszkami. Od 16:00 na scenie na Rynku Staromiejskim będą licytowane atrakcyjne fanty.

Jak zwykle Stargardzkie Centrum Kultury przygotowało program artystyczny. Pomiędzy licytacjami odbędą się występy zdolnych ludzi z naszego miasta. Będzie można wylicytować ciekawe przedmioty i vouchery na usługi. Jest coś dla tych, którzy lubią dobrze zjeść, i dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę.

Do wygrania jest też zwiedzanie miasta z prezydentem Rafałem Zającem w roli przewodnika. To będzie niezwykła wycieczka po Stargardzie. Będzie można zajrzeć w miejsca, które na co dzień nie są dostępne, i poznać różne ciekawostki o naszym mieście.

Harmonogram niedzielnych (29.01.) licytacji można znaleźć tutaj. Cały zysk ze sprzedaży fantów oczywiście zasili stargardzki sztab WOŚP.

Ośrodek Sportu i Rekreacji również zaprasza na aktywne świętowanie. W niedzielę (29.01.) o 11:00 na stadionie przy ul. Sportowej 1 rozpocznie się test Coopera. O 11:30 wszyscy zarejestrowani uczestnicy wezmą udział w biegu głównym. Ci, który nie zdążyli się zapisać wcześniej, mogą jeszcze dołączyć do rywalizacji na miejscu – limit biegaczy to 150 osób. Najszybsi dostaną pamiątkowe statuetki i nagrody, a na wszystkich czekają koszulki, medale oraz dyplomy. Opłata startowa 7. Biegu dla Orkiestry to minimum 30 zł wrzucone do puszki WOŚP w biurze zawodów.

W 2022 r. stargardzianie wsparli Orkiestrę kwotą ponad 130 tys. zł.

(r)

Poprzedni artykułSARL pożyczy miliony
Następny artykuł„Ekologia w komiksie” – wystawa pokonkursowa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj