Sylwia Grzeszczak na Stargard Festiwal ’23

0

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem (Marcinem Piotrowskim). Ten duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem – kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Dlatego te koncerty to wydarzenia, na które z niecierpliwością czekają wielbiciele jej twórczości oraz wszyscy, którzy chcą zaszaleć pod sceną.

Dla Sylwii Grzeszczak ważną datą – 11 października 2011 roku – stał się dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen o przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status złotej, a niecałe dwa tygodnie później pokrył się platyną. Płyta sprzedała się prawie w 90 tysiącach egzemplarzy.

To już pełny skład na Stargard Festiwal ’23. I zamyka go właśnie Sylwia Grzeszczak.

Przypomnijmy wszystkich wykonawców, którzy będą dla nas śpiewać i grać w dniach 23-25 czerwca br.

Przed nami 8 koncertów i kilka godzin muzyki na żywo. Na Stargard Festiwal ’23 posłuchamy bardzo różnych muzycznie utworów. Jest w czym wybierać.

Na dobry początek w piątek (23.06.) wystąpią: Kult, Fisz Emade Tworzywo i duet KARAŚ/ROGUCKI. W sobotę (24.06.) pojawią się: Kayah, Mery Spolsky oraz Rubens. SF ’23 zakończy się w niedzielę (25.06.) – wystąpią Patrycja Markowska i Sylwia Grzeszczak.

Bilety na SF ’23 są dostępne online – wystarczy kliknąć tutaj, albo w kasie kina SCK (czynna codziennie od 11:00). Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca za wstęp na każdy dzień zapłacą symboliczną złotówkę. Jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, żeby wyrobić swoją SKM i skorzystać z tej i wielu innych zniżek. Wszystkie informacje są tutaj. Oferta dla pozostałych jest również atrakcyjna – tylko 60 zł za cały dzień koncertowy.

𝑁𝑎 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑 𝐹𝑒𝑠𝑡𝑖𝑤𝑎𝑙 ’23 𝑧𝑎𝑝𝑟𝑎𝑠𝑧𝑎 𝑃𝑟𝑒𝑧𝑦𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑢 𝑖 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦.

(r)

Poprzedni artykułUmilą muzycznie sobotnie zakupy
Następny artykułNowe pojazdy dla strażaków przekazane. Jeden – z najwyższą drabiną


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj