Filmowy, zielony i rozśpiewany Teatr Letni

0

Druga odsłona Coolturalnych Wakacji ’23 za nami. W piątek był seans pod chmurką, a w sobotę festyn ekologiczny i koncert.

Upalna pogoda nie przeszkodziła stargardzianom, aby licznie stawić się w parku Chrobrego i skorzystać z kolejnych propozycji Coolturalnych Wakacji.

W piątkowy wieczór można było zrelaksować się na wygodnych leżakach i obejrzeć francuską komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”.

Kolejną propozycją był festyn ekologiczny z firmą Bridgestone. Teatr Letni wypełniły rośliny, które można było dostać w zamian za elektrośmieci.

Najmłodsi świetnie bawili się podczas zajęć z animatorami, a nieco starsi dowiadywali się ciekawostek o ochronie środowiska. Było też koło fortuny i malowanie buziek.

Wieczorem na scenie pojawiła się Julita Kożuszek. Aktorka i wokalistka podczas jednego koncertu zaprezentowała aż dwa programy – „Kobiecym głosem z Szymborską” oraz „Światła wielkiego miasta – muzyka filmowa”. Piosenkarce towarzyszyła m.in. Dorota Wasilewska.

Coolturalne Wakacje trwają do końca sierpnia. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Cały program na lipcowe weekendy można znaleźć tutaj.

(r)

fot.: FB SCK/Maciej Dura-Pomarański/Marek Fiszer

Poprzedni artykułWybrali najlepsze zdjęcie z rowerem
Następny artykułZamknięcie mostu na ul. Nowowiejskiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj