iPFRON+ pomoże na infolinii

0

Kilka miesięcy temu Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił system iPFRON+. To ułatwienie dla osób starających się o różne dofinansowania. Pisaliśmy o tym tutaj. Teraz ruszyła bezpłatna infolinia. Dzwoniąc pod nr 800 007 140, można otrzymać pomoc np. w wypełnieniu konkretnego wniosku.

Infolinia działa od poniedziałku do piątku 9:00-17:00. Również pod tym numerem przyjmowane są zgłoszenia problemów technicznych z aplikacją. Z iPFRON+ mogą korzystać osoby, które działają na rzecz ludzi z niepełnosprawnościami. Za pomocą serwisu składają wnioski o dofinansowanie różnych działań, np. szkolenie z języka migowego, rehabilitację, kredyt dla zakładów pracy chronionej albo projekty badawcze. Więcej informacji o iPFRON+ tutaj.

Aby skorzystać z serwisu, trzeba założyć konto i potwierdzić tożsamość. Można to zrobić za pomocą profilu zaufanego albo podpisu kwalifikowanego. Złożenie wniosku trwa tylko kilka minut, a w razie wątpliwości działa bezpłatna infolinia. Pod tym linkiem są też informacje o kursach e-learningowych dla organizacji, zakładów pracy chronionej i osób indywidualnych, dzięki którym dowiedzą się, jak skutecznie pozyskiwać środki.

(r)

Poprzedni artykułCoolturalne Wakacje 2023. Przy dźwiękach rocka
Następny artykułNowe na starym cmentarzu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj