Darmowe warsztaty harmonijkowo-wokalne. Zapisy trwają

0

Warsztaty trwać będą od 5 września do 5 października br. Ich finałem będzie koncert na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Zapisy trwają do końca sierpnia. Uczestnicy będą mieć zapewnione harmonijki ustne. Liczba miejsc ograniczona!

Kto poprowadzi warsztaty?

Bartosz Łęczycki (fot. 1) – jeden z przodujących i najbardziej wszechstronnych harmonijkarzy w Europie i najlepszy w Polsce. Otrzymał dwie platynowe płyty za album Maleńczuk & Waglewski „Koledzy” (2007) oraz Waglewski Fisz Emade „Męska Muzyka” (2008). Czołowy pedagog i popularyzator harmonijki w naszym kraju. Rocznie prowadzi ok. 30 warsztatów muzycznych i gra ok. 100 koncertów w Polsce i za granicą.

Mariusz Zarzeczny (fot. 2) – stargardzianin, wokalista, harmonijkarz. Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie – magister sztuki w zakresie edukacji muzycznej. Laureat nagrody Prezydenta Stargardu, animator, twórca kultury. Występował cyklicznie od 2010 roku na scenie Przystanku Woodstock i – po zmianie nazwy imprezy – na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą z Piotrem Bukartykiem.

Zapisy w sekretariacie SCK (91 578 32 31).

Warsztaty są realizowane w ramach projektu pn. Pod Gwiazdami – pamięci artystów, którzy odeszli. Warsztaty dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

(r)

fot.: Jerzy Jurczyk, www.facebook.com/mariusz.zarzeczny.9

Poprzedni artykułBędą radzić, jak pomóc rzece Inie
Następny artykułZaproszenie na Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj