Roszady w spółkach miejskich. Jan Gumuła odszedł z MPK, jego miejsce zajął Andrzej Haftman, były już prezes PEC-u

0

Po 32 latach kierowania transportem publicznym w Stargardzie Jan Gumuła kończy pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Sp. z o.o. Od dzisiaj, 1 sierpnia prezesem MPK jest Andrzej Haftman, dotychczasowy prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Wcześniej prezes MPK wystąpił o skrócenie swojej kadencji w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji. Jego wniosek został przyjęty.

Obecnie Jan Gumuła od 1 sierpnia br. pracuje na umowę zlecenie – jest pełnomocnikiem Prezydenta Miasta ds. Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Nowym prezesem MPK został Andrzej Haftman – jak czytamy na miejskiej stronie – człowiek z niezwykle wysokimi kompetencjami i ogromnym doświadczeniem zawodowym, który dał się poznać jako sprawny menadżer. Stargardzianin przez ponad 6 ostatnich lat był szefem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Po odejściu Andrzeja Haftmana zarząd PEC-u jest dwuosobowy. Jego prezesem został dotychczasowy zastępca ds. techniczno-eksploatacyjnych – Tadeusz Franas. Wiceprezesem ds. ekonomicznych pozostał Przemysław Łysoń.

(r)

fot.: Bożena Kuszela/archiwum; PEC Stargard/archiwum; PEC Stargard

Poprzedni artykułPol’and’Rock 2023 na Pomorzu Zachodnim. „Tu wszystko gra”
Następny artykułBłękitni Stargard. Nowy sezon czas zacząć


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj