Błękitni Stargard. Kiepska inauguracja

0

W meczu rozpoczynającym nowy sezon piłkarki w III lidze, podopieczni Piotra Rasta przegrali na wyjeździe z Elaną Toruń 0:3.

Elana Toruń – Błękitni Stargard 3:0 (1:0)

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację nowego sezonu piłkarze Błękitnych. Za przeciwnika mieli beniaminka, ale dobrze znanego – w przeszłości stargardzki zespół rywalizował z Elaną w II i III lidze.

Ekipa z Torunia, po jednym sezonie spędzonym w IV lidze, wróciła poziom wyżej i nowy sezon rozpoczęła z przytupem.

Pierwsze minuty sobotniego spotkania należały do stargardzian, ale do głosu szybko doszli gospodarze i w 29. minucie swoją przewagę udokumentowali bramką na 1:0. W drugiej połowie Elana dołożyła jeszcze dwa gole, przypieczętowując swoje zwycięstwo.

Teraz Błękitnych czeka inauguracja sezonu u siebie. W sobotę podopieczni Piotra Rasta podejmą Unię Solec Kujawski, która w minioną sobotę również doznała porażki (ze Stolem Gniewino 2:3). Początek o godz.15.