Przyjdź na wieczorny spektakl, będzie nowe oświetlenie i spacer po kolegiacie z nowym wnętrzem

0

Proboszcz kolegiaty NMP Królowej Świata serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie z udziałem dyrektora MAH Marcina Majewskiego oraz Sławomira Nowickiego, architekta.

Światło w architekturze ma ogromny i znaczący wpływ na wizualną stronę miejsca, ale także wpływa na nastrój czy zadowolenie. Mówi się, że idealne oświetlenie, jego zbalansowanie, to jeden z dowodów na mistrzostwo architekta.

Już wiadomo, że architekt mgr inż. Sławomir Nowicki oświetlenie kolegiaty zaprojektował idealnie. Czas, żeby przekonali się o tym parafianie, mieszkańcy i turyści.

– Zapraszamy na niezwykły spektakl, w którym główną rolę odegra nowe oświetlenie i spacer po naszej kolegiacie z piękną narracją. A reżyserami i narratorami tego spotkania będą dr hab. Marcin Majewski oraz mgr inż. Sławomir Nowicki, architekt. Zabierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół, rodziny. To jedna z niewielu okazji, żeby zobaczyć pełne oświetlenie oraz zupełnie nowe wnętrze po remoncie stulecia – zachęca ks. kan. dr Janusz Posadzy, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Świata. – Widzimy się w sobotę w naszej kolegiacie po koncercie Krystyny Prońko.

(r) – źródło: www.facebook.com/kolegiatadziennik/?locale=pl_PL

Poprzedni artykułWspierając KOBIETY
Następny artykułBudują nowe mieszkania przy Śniadeckiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj