Lodowisko przy Sportowej już niedługo

0

Kilkanaście dni – tyle dzieli nas od otwarcia zupełnie nowego miejsca zimowej rozrywki w Stargardzie. 1.12. (piątek) pierwsi mieszkańcy skorzystają z dużego, zadaszonego lodowiska. Obiekt powstaje przy ul. Sportowej 32, naprzeciwko stadionu lekkoatletycznego. Jego wielkość już robi wrażenie. Jeszcze trochę cierpliwości i pojeździmy tam do woli.

– Nasze nowe lodowisko będzie niemal o połowę większe od poprzedniego. Dodatkowo zadaszenie pozwoli z niego korzystać nawet przy opadach deszczu i wyższych temperaturach. W obiekcie pojawią się też inne udogodnienia, które do tej pory były niedostępne – mówi prezydent Rafał Zając. – Stargardzianie są aktywni przez cały rok, dlatego chcemy dawać mieszkańcom dobrą ofertę także zimowych aktywności. Jestem przekonany, że nowe lodowisko spodoba się korzystającym już z obiektu przy MDK, a wcześniej przy OSiR. Mam też nadzieję, że zachęci do jazdy tych, którzy jeszcze nie zakładali łyżew w Stargardzie.

Przygotowaniem nowego lodowiska zajmuje się Ośrodek Sportu i Rekreacji. Obiekt będzie naprawdę imponujący – to około 1 000 m2 powierzchni do ślizgania. Pod namiotem znajdzie się także miejsce na toalety, kącik gastronomiczny i strefa wypoczynku. Działać będzie również wypożyczalnia łyżew.

Szczegółowe informacje, godziny otwarcia i cennik już wkrótce pojawią się na stronie internetowej i facebookowym profilu OSiR. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca skorzystają z tańszych biletów.

(r)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułTańskiego. Wyniesione pasy gotowe
Następny artykułPo pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali skradzione mienie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj