Sprawdzili, czy stargardzcy policjanci znają tabliczkę mnożenia

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Funkcjonariusze zdawali egzamin, który przeprowadzony został przez uczniów z SP nr 5 w Stargardzie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie gościli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie bardzo dokładnie przepytali stargardzkich policjantów. Egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia jako pierwszy zdawał Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie, a następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie oraz Naczelnik Wydziału Prewencji. Uczniowie egzaminowali także policjantów ruchu drogowego, kierowników oraz dyżurnego stargardzkiej komendy. Pracownicy cywilni także pomyślnie zdali egzamin przeprowadzony przez uczniów.

– Egzamin nie był łatwy, jednak wszyscy funkcjonariusze zdali go pomyślnie. Uczniowie ocenili stargardzkich policjantów na szóstkę i każdemu wręczyli certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia – mówi mł. asp. Dorota Biernikowicz z KPP w Stargardzie.

(r)

fot. KPP Stargard

Poprzedni artykułNowy sprzęt od WOŚP w naszym szpitalu
Następny artykułPrzedszkole już w grudniu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj