Był poszukiwany listem gończym, ukrywał się – został zatrzymany w Gorzowie

0

Zespół Operacyjno -Rozpoznawczy stargardzkiej komendy tworzą policjanci na co dzień zajmujący się zatrzymywaniem osób, które próbują uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Tak jak w przypadku mężczyzny ze Stargardu, którego na terenie Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali stargardzcy policjanci.

Informacje o różnych miejscach pobytu zaginionych i ukrywania się przestępców, umożliwiają ujawnienie oraz zatrzymanie takich osób, a następnie – w razie potrzeby – zgodnie z decyzją sądów lub prokuratur doprowadzeniem do stosownych instytucji bądź placówek.

I tak było w przypadku 40-letniego mieszkańca Stargardu, którego zatrzymali stargardzcy ,,poszukiwacze”. Kiedy mężczyzna nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności, sąd wydał za nim list gończy.

– Stargardzianin często zmieniał miejsce ukrywania się. Funkcjonariusze mieli różne sygnały, że poszukiwany wyjechał za granicę. W ostatnich dniach policjanci ustalili, że mężczyzna wrócił do kraju i zatrzymał się na terenie Gorzowa. Szybko ustalili aktualny adres, a następnie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę – informuje asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

40-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

(r)

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Wyjazdy się nie udały
Następny artykułW Stargardzie wspierają skutecznie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj