Boisko jak malowane

0

Komfortowa nawierzchnia, nowe kosze, siatki, skocznia i ławki – zakończyła się kolejna inwestycja przy Szkole Podstawowej nr 11. Uczniowie SP nr 11 mają już wygodne miejsce do ćwiczeń. Po lekcjach i w dni wolne od zajęć skorzystają z niego także okoliczni mieszkańcy, którzy sami wybrali ten projekt do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Przy szkole wykonane zostało wielofunkcyjne boisko. Można na nim zagrać w koszykówkę i siatkówkę. Wygodę i bezpieczeństwo ćwiczących zwiększa komfortowa nawierzchnia z poliuretanu. Tuż obok boiska ustawione zostały dodatkowe ławki i kosze na śmieci. Kolejnym elementem inwestycji jest zupełnie nowa skocznia do trenowania skoku w dal.

Teren przy SP nr 11 coraz bardziej zachęca do aktywnego spędzania tam wolnego czasu. Kolejna inwestycja świetnie uzupełniła pobliską siłownię plenerową. Jest też plac zabaw dla najmłodszych dzieci.

Nowe boisko i skocznia kosztowały ponad 380 tys. zł. Na ten cel wydaliśmy pieniądze z SBO, ale pozyskaliśmy także dodatkowe dofinansowanie – 30 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego.

(r)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułCzuwali nad bezpieczeństwem w sylwestrową noc. Nad rozumem – u niektórych – górował wypity alkohol
Następny artykułMamy pogotowie dla dzikich zwierząt


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj