WOŚP 2024. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

0

Dużymi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stargardzkie Centrum Kultury i tutejszy sztab WOŚP cały czas zbierają fanty na licytacje. Tym razem będziemy zbierać na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Można dorzucić coś od siebie – gadżety, dzieła sztuki, vouchery, bony na usługi. Każda wydana w ten sposób złotówka zasili konto Orkiestry.

Fanty można przynosić do pokoju nr 5 w SCK od poniedziałku do piątku (od 8:00 do 16:00). Jest jeszcze trochę czasu, bo 32. finał będziemy wspólnie świętować 28.01.2024 r. (niedziela).

Gadżety, rękodzieło, kosmetyki, karnety, bony na zakupy lub usługi – stargardzianie zawsze dają od siebie coś ciekawego. Zwykle nie brakuje też chętnych do udziału w licytacjach.

W poprzednim finale Orkiestry na ulicach miasta było 150 wolontariuszy, którzy kwestowali w ważnym celu. Wciąż przyjmowane są zgłoszenia od wszystkich chcących zbierać pieniądze do puszek pod koniec stycznia 2024 r. Szczegóły są tutaj.

Każda złotówka wrzucona do puszek WOŚP wspiera cel konkretnego finału. Tym razem pod hasłem „Tu wszystko gra OK” będziemy zbierać na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W Stargardzie wspólnie pobawimy się – oczywiście – na Rynku Staromiejskim. Będą licytacje, występy artystyczne i wiele innych atrakcji.

(r)

Poprzedni artykułPrzedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich w Szczecinie
Następny artykułAktywnie w Święto Trzech Króli


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj