8. Bieg dla Orkiestry

0

Coraz bliżej 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktywni stargardzianie kolejny raz będą mogli wziąć udział w charytatywnym biegu. Nie ma wcześniejszych zapisów. Wystarczy przyjść w niedzielę (28.01.) o 11:00 na stadion lekkoatletyczny przy ul. Sportowej 1, wrzucić cegiełkę do puszki, odebrać numer startowy i pokonać dowolny dystans.

Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto stargardzkiego sztabu WOŚP.

Bieg dla Orkiestry odbędzie się na bieżni stadionu. Jedno okrążenie to 400 metrów. Można przejść, przebiec albo przemaszerować dowolną odległość.

Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje, żeby pokonać dystans związany z liczbą 32 – np. 32 minuty biegu albo 32 okrążenia. Każdy uczestnik sam zmierzy swój czas, a po zakończeniu zabawy otrzyma pamiątkowy medal i podziękowanie za udział w akcji. Dodatkowo OSiR zapowiada niespodzianki dla małych i dużych biegaczy oraz poczęstunek.

Sportowa zabawa to jedna z propozycji na 32. Finał WOŚP. Stargardzkie Centrum Kultury cały czas czeka na fanty, które zostaną zlicytowane w niedzielę (28.01.). Więcej informacji tutaj. Można jeszcze dorzucić coś od siebie – gadżety, dzieła sztuki, vouchery, bony na usługi. Każda wydana w ten sposób złotówka zasili konto Orkiestry.

(r)

Poprzedni artykułO.Mega. Co świeci nad Ińskiem?
Następny artykułSzukamy – do nagrodzenia – produktów lokalnych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj