Zabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków, zatrzymali 3 osoby ze środkami odurzającymi

0

Policjanci stargardzkiego Wydziału Kryminalnego z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej prowadzą czynności zmierzające do zapobiegania i zwalczania takiego procederu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w tych sprawach.

Dowodem na to są kolejne realizacje podjęte na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych. Dzięki wytężonej pracy funkcjonariuszy udaremniono wprowadzenie do obrotu ponad pół kilograma narkotyków.

Ale działania policjantów w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej nie ograniczają się tylko do służby kryminalnej. Takie zadania realizują wszyscy funkcjonariusze, w tym również policjanci Wydziału Prewencji, którzy zatrzymali kolejne 3 osoby posiadające środki odurzające.

– W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość – nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułSSMSP Brama. Jak co roku podsumują wystawą 2023 rok – będą niespodzianki
Następny artykułSzykują dokumentację – będą nowe chodniki przy Śląskiej i Obrońców Westerplatte


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj