Szykują dokumentację – będą nowe chodniki przy Śląskiej i Obrońców Westerplatte

0

Trwa przygotowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dotyczących remontu chodników wzdłuż ul. Śląskiej i ul. Obrońców Westerplatte. Każdy, kto jest zainteresowany tymi tematami, może zgłosić swoje uwagi. Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected]. Jest na to czas do 31.01. (środa).

W załącznikach – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/beda-nowe-chodniki/ znajdują się plany inwestycji przygotowane przez projektanta. Warto się z nimi zapoznać, a potem przesłać swoje sugestie e-mailowo. Tym razem czekamy na opinie mieszkańców w sprawie remontów chodników na ul. Śląskiej i ul. Obrońców Westerplatte. To najlepszy moment na przekazanie swoich uwag. Na tym etapie można jeszcze zmienić projekt, żeby gotowa inwestycja jak najlepiej spełniała oczekiwania stargardzian.

Na ul. Śląskiej chodnik zostanie wyremontowany po obu stronach jezdni. Będzie tam również dopuszczony ruch rowerowy. Z kolei z nowej trasy na ul. Obrońców Westerplatte skorzystają mieszkańcy okolicy, ale także odwiedzający pobliską halę Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz AquaStar.

(r)

fot. UM w Stargardzie/archiwum

Poprzedni artykułZabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków, zatrzymali 3 osoby ze środkami odurzającymi
Następny artykułPort Lotniczy Szczecin – Goleniów. Co było, co będzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj