Nieletni popełnił kilkadziesiąt czynów karalnych, został zatrzymany

0

Policjanci stargardzkiej komendy prowadzili intensywne czynności operacyjne dotyczące kradzieży z włamaniem na terenie miasta. Ich działania doprowadziły do zatrzymania 16-letniego mieszkańca Stargardu.

Stargardzcy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie miasta. Mundurowi natychmiast zajęli się sprawą zarówno procesowo, jak i operacyjnie. Funkcjonariusze sprawdzali każdą informację dotyczącą sprawcy tego zdarzenia. W efekcie skrupulatnie przeprowadzonych czynności wytypowali odpowiedzialnego za ten czyn 16-latka, który dobrze znany jest stargardzkiej policji.

Kryminalni pojechali do miejsca, w którym – jak podejrzewali – może przebywać nieletni będący w ich zainteresowaniu. I tam, na miejscu, zatrzymali 16-letniego stargardzianina.

– Dzięki wytężonej pracy operacyjnej, która pozwoliła zgromadzić niezbędny materiał dowodowy, funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii przedstawili nieletniemu łącznie kilkadziesiąt zarzutów o popełnione przez niego czyny karalne, m.in. posiadania i udzielania środków odurzających – informuje asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

Zebrany materiał w tej sprawie został przekazany do Sądu Rodzinnego, który wkrótce podejmie decyzję o dalszym losie 16-latka.

(r)

Poprzedni artykułDarowizna od PLK SA dla ZSBT w Stargardzie
Następny artykułWielki postęp – mniejsze ślady. Bio Star testuje elektryczną śmieciarkę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj