Inauguracja rejsów na wznowionej trasie Szczecin – Kraków

0

1 marca br., po zimowej przerwie, linia lotnicza Ryanair przywróciła loty na trasie ze Szczecina do Krakowa. W pierwszy rejs udało się blisko 180 pasażerów.

Loty na trasie do stolicy Małopolski początkowo realizowane będą w każdy poniedziałek oraz piątek, a od 25 marca – również w środy.

Z okazji wznowienia lotów na tej trasie, linia Ryanair dodała do sprzedaży dużo promocyjnych biletów w cenach rozpoczynających się już od 68 zł za przelot w jedną stronę.

– To bardzo dobra informacja zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów, jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności branży turystycznej. Powrót, po zimowej przerwie, linii Ryanair ze swoją trasą do Krakowa pokazuje, że współpraca Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oraz Ryanair opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na
szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż ta współpraca w niedługim czasie przyniesie kolejne informacje o nowych, atrakcyjnych kierunkach realizowanych z zachodniopomorskiego lotniska – powiedział Maciej Dziadosz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

To nie jedyna zmiana w letnim rozkładzie Ryanair ze Szczecina. Od 18 marca
wzrośnie liczba rejsów na trasie do Londynu Stansted (6 razy w tygodniu), a od 20 marca przywrócone zostaną bezpośrednie loty do Dublina (loty w środy oraz soboty).

(r), fot. – źródło: Port Lotniczy Szczecin – Goleniów

Poprzedni artykułDają stargardzianom poczucie bezpieczeństwa
Następny artykułPRZEDWIECZNE – wystawa portretu kobiecego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj