TPD. Punkt przedszkolny dla maluchów z Polski i Ukrainy

0

Kolejna ważna i potrzebna placówka na mapie Stargardu. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci uruchomiło punkt przedszkolny w świetlicy przy ul. M. Konopnickiej. W komfortowych, w pełni wyposażonych, wnętrzach maluchy dostają profesjonalną opiekę i dobrze spędzają czas z rówieśnikami pod okiem wykwalifikowanych pedagogów.

– Każde kolejne miejsce tworzone z myślą o najmłodszych bardzo cieszy. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci to nasz sprawdzony partner. Każda placówka prowadzona przez pedagogów z TPD jest dla młodych ludzi gwarancją najlepszej opieki, szerokiego wsparcia i szansy na dalszy rozwój. Na pomoc w różnych życiowych sytuacjach mogą liczyć także rodzice. Otwieramy kolejny rozdział tej świetnej współpracy i jestem przekonany, że razem możemy zrealizować następne wartościowe projekty – mówi prezydent Rafał Zając, który został wyróżniony przez TPD Odznaką Specjalną „Przyjaciel Dziecka”.

W punkcie przedszkolnym przy ul. M. Konopnickiej pod opieką będzie 20 maluchów z Polski i z Ukrainy. Poprowadzą go doświadczeni pedagodzy z TPD. Organizacja już wcześniej prowadziła w tym miejscu świetlicę dla maluchów i Placówkę Dziennego Wsparcia dla nieco starszych dzieci. W Stargardzie TPD prowadzi też żłobek w nowym budynku przy ul. J. Śniadeckiego, gdzie z opieki korzystają rodzice ponad 40 małych stargardzian.

(m)

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułZS 5 w Erasmus plus
Następny artykułSportowcy roku 2023. Nagrody, stypendia, wyróżnienia


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj