Modernizacja ulic al. Żołnierza – Boczna i Pogodnej

0

MPK w Stargardzie informuje, że – w związku z modernizacją ww. ulic – od 2 kwietnia br. (wtorek) obowiązywać będą tymczasowe rozkłady jazdy i trasy przejazdu dla linii komunikacyjnych nr 5,13,15,25 ,32, 37.

Remont prowadzony będzie przy całkowitym zakazie ruchu wzdłuż al. Żołnierza – Boczna. W związku z powyższym zostaną wprowadzone zmiany organizacyjne w trasach linii  komunikacyjnych przebiegających przez os. Letnie.

LINIA NR 5 i 15

Trasa linii nr 5 na odcinku od al. Żołnierza w kierunku ul. Spokojnej przebiegać będzie ulicami: Kościuszki, al. Gryfa, Pogodną, Przedwiośnie, Spokojną.

Trasa linii nr 15  na odcinku od Spokojnej do al. Żołnierza przebiegać będzie ulicami: Spokojną, Przedwiośnie, Pogodną, al. Gryfa, Kościuszki.

Dla linii 5 i 15 zostaną uruchomione tymczasowe przystanki na ul. Przedwiośnie naprzeciwko bocznego wejścia do Cmentarza Komunalnego. Dla linii 15 uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek na al. Gryfa, na skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki.

LINIA NR 13 i 32

Trasa linii nr 13 i nr 32 – Nie kursują przez os Letnie. Od przystanku „al. Żołnierza – początkowy” do przystanku „Szczecińska – Słoneczna” trasa linii przebiegać będzie przez al. Żołnierza. Autobusy będą zatrzymywać się na przystanku „al. Żołnierza – Konarskiego”

LINIA NR 25 i 37

Trasa linii nr 25 – Nie kursuje przez os. Letnie. W obu kierunkach trasa linii przebiegać będzie przez al. Żołnierza oraz ul. Kościuszki.

Trasa linii nr 37 – Nie kursuje przez os. Letnie. W obu kierunkach trasa linii przebiegać będzie przez ul. Kościuszki, al. Gryfa.

Dla linii 25 i 37 obowiązywać będą tymczasowe przystanki zlokalizowane naprzeciwko bocznego wejścia do Cmentarza Komunalnego. Dla linii 37 obowiązywać będzie tymczasowy przystanek na al. Gryfa, na skrzyżowaniu z ulicą Kościuszki.

Szczegółowe informację dotyczące rozkładów jazdy w/w linii dostępne na stronie www.rozklady.mpkstargard.pl

Za wynikłe utrudnienia MPK przeprasza.

(r)

fot. mak (ul. Pogodna 1.04.2024)

Poprzedni artykułSMS. Anna Zięba z zespołem – koncert utworów Agnieszki Osieckiej
Następny artykuł„Jednośladem bezpiecznie do celu”. Nie narażaj zdrowia i życia dla kilku chwil emocji


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj